Buurtkamers in Baambrugge en Vinkeveen van Tympaan-De Baat gaan weer open!

Nu de zwaarste maatregelen voor bescherming van Corona wat milder zijn geworden mogen de Buurtkamers gelukkig weer open! Onze vrijwilligers staan te trappelen en de buurtkamerbezoekers ook. Uiteraard wel conform de huidige RIVM regels.

Buurtkamer Vinkeveen noemt deze opening  “De `proefopening’ met koffie en koek” want we gaan kijken hoe het loopt de komende maand. Misschien moeten we de vorm nog enigszins aanpassen. We gaan erachter komen.

Dus wel koffie en koek maar nog geen spelletjes spelen. We moeten ergens beginnen en dat is dan weer in Sociaal Cultureel Centrum de Boei op uw vertrouwde dinsdag- en donderdagochtenden. Van 10.00 tot 12.00 uur.

Ook Monique van de Jumbo zal een handje meehelpen dus dat wordt weer reuze gezellig! Adres de Boei: Kerklaan 32 Vinkeveen, tel 0297-261734.
Informatie: Annemarie Keja Tel 0294-284824 of e-mail a.keja@stdb.nl.

Einddatum website: 
vrijdag, augustus 21, 2020

Uitgelicht

Op maandag 24 augustus organiseerde het Jongerenwerk een speciale editie van ‘fun in the sun’. Op... Lees verder
Na een periode van gedwongen stilstand in verband met de RIVM regels omtrent Corona, is per 1 juli... Lees verder